Vice Versa

Tłumaczenie: Małgorzata Grabowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fantazja Przygoda". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Vice Versa
83-7001-273-6
fantazja, przygoda, zamiana rolami
Marek

Zabawna historia ojca i syna, którzy zamieniają się rolami, wcielając się jeden w drugiego. A wszystko przez nieopatrzne użycie magicznego kamienia z Indii, który spełnia życzenia osoby trzymajacej go w ręku...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne

MadameShepard | 2014-03-19

Świetna historyjka science-fiction dla młodzieży. Niesamowite jest, jak bardzo na czasie ma tematykę ta książeczka sprzed wielu lat. Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Śmieszna, z zaskakującymi zwrotami akcji. Godny polecenia także film, który powstał na jej podstawie z Judge Reinholdem i małym odtwórcą Kevina Arnolda z "Cudownych lat", film typowo familijny, ogląda się świetnie.

Sygryda | 2016-02-01
Jabuilo | 2015-07-22