Książka Roku 2018

Tajemnica Szalonego Demona

Tłumaczenie: Iwona Żółkowska
Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 26)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Mystery of the dancing devil
8371620942
przygodowa
judy

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

Dorota | 2013-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2013

Dobra dla młodzieży. Rozwiązania zagadek zdają się błyskotliwe, ale gdy doczyta się do końca widać, że nie ma miejsca na pomyłki w wykonaniu Trzech Detektywów.

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech młodocianych detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

Aleks | 2011-02-03

Fajna ksiązka do przeczytania tylko szkoda ze taka krótka :)

kacha104 | 2018-08-23
Kaśka | 2018-03-28