Tajemnica porwanego wieloryba

Tłumaczenie: Dorota Kraśniewska
Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 24)
Wydawnictwo: Siedmioróg
The Mystery of the Kidnapped Whale
9788371620850
fata

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

mononoke | 2010-06-17
Przeczytana: 2010 rok

tak jak cała seria fantastyczne!!!

fata | 2010-02-03
Na półkach: Z dawnych lat, Przeczytane

Kiedyś dostarczyła mi wielu pozytywnych wrażeń.

iwan | 2017-03-01
Przeczytana: 2001 rok