Tajemnica Skały Rozbitków

Tłumaczenie: Jan Jackowicz
Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 41)
Wydawnictwo: Siedmioróg
The Mystery of Wreckers' Rock
837162431X
młodzieżowe, przygodowe
przygodowa
atti

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

Witajcie, miłośnicy tajemniczych zagadek! Czeka was kolejne spotkanie z najnowszymi wyczynami zadziwiających Trzech Detektywów. Tym razem niezmordowani młodzi wywiadowcy pogrążają się po uszy w skomplikowanej aferze, najzupełniej niewinnie fotografując uczestników rodzinnego zlotu. Tego rodzaju spotkania dają zwykle okazję do wesołej zabawy, w tym przypadku jednak pojawiają się również tajemnicze groźby, straszące po nocach duchy i wilcze wycia, a także ludzie, którzy nie życzą sobie, aby im robić zdjęcia!

źródło opisu: Wstęp

Patrycja | 2016-10-14