Tajemnica nawiedzonego zwierciadła

Tłumaczenie: Dorota Kraśniewska
Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 17)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Alfred Hitchcock and the three investigators in The secret of the haunted mirror
8371620233
przygodowa
koralowadama

Jaki sekret kryje starodawne lustro, osadzone w budzącej odrazę i lęk ramie, rzeźbionej w wykrzywione twarzyczki goblinów? Pani Darnley, kolekcjonerka zabytkowych luster, głowi się nad tym pytaniem wraz z Trzema Detektywami z Rocky Beach. Zwierciadło miało kiedyś należeć do czarnoksiężnika imieniem Chiavo, który ponoć przepowiadał dzięki niemu przyszłość. Teraz senor Santora błaga panią Darnley o odsprzedanie mu lustra, podając się za potomka Chiava i opowiadając o pradawnej klątwie. Czy rzeczywiście Zwierciadło Chiava jest przeklęte, czy tylko stanowi cel gorączkowych starań różnych grup politycznych małego państewka Rufino?

Megi | 2016-03-07

Pierwsza książka z serii Tajemnic, która trafiła w moje ręce około 5 klasy podstawówki, darzę ją dużym sentymentem:)Od tamtej pory zaczytywałam się w przygodach Trzech Detektywów. Ta jak i inne świetne, ogromnie polecam.

Signum | 2017-01-17
Przeczytana: 2000 rok