Terapia zaburzeń seksualnych

Tłumaczenie: Danuta Golec
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Principles and practice of sex therapy
83-60083-76-2
zdrowie, medycyna
Cathhhy

Sandra R. Leiblum i Raymond C. Rosen należą do jednych z najbardziej uznanych autorytetów w dziedzinie seksuologii. Autorzy posiadają cenną umiejętność pozyskiwania świetnych autorów, czego przykładem jest niniejszy podręcznik. Spotykamy w nim prawdziwą plejadę "gwiazd" światowej seksuologii. Każdy z współautorów reprezentuje znane ośrodki naukowe, publikacje i dzięki tej książce Czytelnik będzie mógł poznać ich poglądy. Oceniam tę książkę jako bardzo wartościowy podręcznik przeznaczony dla studentów medycyny i psychologii, seksuologów oraz innych profesjonalistów zajmujących się leczeniem zaburzeń seksualnych.

trycha | 2014-02-25

Swego czasu najlepsza książka z tego zakresu na polskim rynku. Pałeczkę przejął Bancroft, mimo to pozycja nadal zacna i niezbędna na półkach profesjonalistów.

Andrzej | 2016-10-03

Fundamentalny poradnik leczenia dysfunkcji seksualnych. Dla młodych adeptów seksuologii.

kretek | 2017-01-16
gosieq | 2016-01-16