Molly Ucieka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Molly". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
molly, ucieczka
Querida

Molly Greenfield po tym, jak dowiaduje się, że jej rodzice się rozwiedli, postanawia uciec od ojca, z którym przebywa w Gdańsku. Udaje się w samotną podróż do swej szkolnej przyjaciółki - Danieli, bo ma nadzieję, że tam odpocznie od ciągłych kłopotów i zmartwień. Nie ma pojęcia, jak bardzo się myli... Tuż po przyjeździe okazuje się, że dziadek Danieli jest prawdziwym Baronem, a jej brat ma duże kłopoty, które nie przeszkadzają Molly zakochać się w nim.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

ewel70 | 2014-03-23

Czytałam tę książkę jeszcze w gimnazjum i muszę przyznać, że losy Molly zapamiętałam do dziś i chętnie oddam się raz jeszcze tej lekturze.

Lekka, przyjemna w czytaniu.

Polecam każdemu kto pragnie zrelaksować się przy takiej książce.

MyBooks Nasze-recenzje | 2013-01-11

Książkę znalazłam w bibliotece. Stała, upchana pomiędzy innymi książkami. Widać było, że dawno ktoś po nią nie sięgał. W końcu, która dziewczyna oprze się sile wampirów i wilkołaków? Sięgnęłam po nią i zaczełam czytać. Może nie była 'wciągająca' ale bardzo dobrze mi się ją czytało. Dobra jakość kartki, białe strony i przejrzysta czcionka (tak wiem, że biały papier jest nie zdrowy, ale przy takim czyta się po prostu pięknie) zrobiły swoje. Treść książki przekazuje to, co jest według mnie wartościowe. Opowiada w końcu o bagnie w jakie można wdepnąć. Jak łatwo jest wejść, a jak trudno wrócić... Z początku myślałam, że to książka typu "uciekłam, zakochałam się i jak ja go koocham!" ale się myliłam. Naprawdę przemawia do czytelnika! Czujesz się jednym z bohaterów, przeżywasz treść... Polecam i według nie nie ma tu ograniczeń wiekowych, ale myślę, że nie warto dawać dzieciom do przeczytania, bo nie zrozumieją przekazu! (+12)

Pełna recenzja:...

OoKarolinQoO | 2013-11-12

Polecam ;) Warto przeczytać.

Karolina | 2016-10-10
gasieniczka | 2016-04-19