Angel Sanctuary - 5

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Angel Sanctuary (tom 5)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Tenshi Kinryōku
komiksy
phy_

Setsuna rusza na odsiecz uwięzionej w niebie Sarze, z nadzieją, że uda mu się również znaleźć sposób, by wskrzesić swe dawne ciało. Tymczasem szalony kapelusznik, zwodząc Cry wizją magicznego eliksiru, uprowadza ją do najniższej warstwy piekieł, gdzie ma zostać oblubienicą samego Lucyfera! By ją ocalić, Setsuna rozpoczyna pościg, nie zdając sobie sprawy, iż nie wszyscy w jego otoczeniu mają szczere intencje... W tym samym czasie dusza Sary budzi się w ciele Dźibril, po czym nawiązuje kontakt z innym strażnikiem żywiołu - Rafaelem. Na czym polega tajemnicza więź, łącząca siostrę Setsuny z aniołem wody?

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2008

źródło okładki: http://www.jpf.com.pl/