Totalna komunikacja jako podejście wspomagające rozwój zdolności językowych uczniów głuchych

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Prace Monograficzne Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Akademii Pedagogicznej
83-86841-61-3
Bogumiła

Puchatka | 2016-01-05
Na półkach: Przeczytane, 2015

Wydanie opinii na temat tej publikacji jest dla mnie nie lada wyzwaniem - chyba zawsze są obawy, kiedy znamy autora, kiedy ten autor, można rzec, jest naszym mentorem w określonej dziedzinie. Tak jest w tym przypadku.

Nie będę oceniać tej książki w jakiejś konkretnej skali, powiem jedynie, że to porządna dawka wiadomości o języku głuchych, o metodach komunikacji i spora dawka historii. Dodam, że warto zapoznać się z badaniami, warto przyjrzeć się ich analizie.

Książkę polecam - tu znalazłam informacje, których nie mogłam wyszukać nigdzie indziej, chociaż zdecydowana większość informacji można znaleźć w obszerniejszych publikacjach.

Aga92 | 2015-03-01
Bogumiła | 2010-11-03