Metallica antologia tekstów i przekładów

Wydawnictwo: InRock
83-86365-87-0
muzyka
Daniel

TrustNo1 | 2015-09-24

No z co niektórych przekładów to się można uśmiać. "Król-ciul" położył mnie na łopatki...

peroHLR | 2012-12-18
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Świetne przekłady. Polecam !

Szymon | 2015-02-23
Przeczytana: 2005 rok

Książka jest przydatna o tyle, by wiedzieć po prostu o czym śpiewa Metallica. Ten legendarny zespół pod względem muzycznym ma dużo wiele dobrych kawałków, ale niektóre teksty są raczej płytkie (jest to moje osobiste zdanie). Oczywiście nie wszystkie, są też utwory dotyczące życia, nałogów, wojny, ogólnie problemów trudnych i niebanalnych. Mimo to stosunek do książki mam czysto praktyczny: dowiedzieć się, i nic więcej.

Wojciech | 2015-01-20

rzetelnie przetłumaczone teksty oraz bardzo zwięźle, lecz zgrabnie napisana historia zespołu

Ririx | 2013-06-11

MonicA