Pocałunek Łowcy

Tłumaczenie: Anna Błasiak
Cykl: Pocałunek łowcy (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
The Iron Hunt
Maxine, demon, romans
Klaaakla

Demoniczny romans rozpoczynający bestsellerową serię o strażniczce ludzkości zakochanej w śmiertelniku, który potrafi okiełznać demony Chronię śmiertelników przed demonami. Czy śmiertelny mężczyzna ochroni mnie? Za dnia tatuaże są jej zbroją. Nocą ożywają, odrywają się od jej ciała, by stworzyć jej własną demoniczną armię. Są jedynymi przyjaciółmi ostatniej tropicielki demonów Maxine Kiss w...

Chronię śmiertelników przed demonami. Czy śmiertelny mężczyzna ochroni mnie?

Marjorie M. Liu ukończyła prawo, ale nie została prawniczką, tylko autorką bestsellerów z list „The New York Times”.

Pocałunek łowcy i następne demoniczne romanse z Maxine Kiss od 2008 roku zdobywają coraz liczniejsze rzesze czytelniczek, oczarowanych wyobraźnią autorki, która po mistrzowsku splata trzymającą w napięciu intrygę z romantycznym wątkiem i fantastyczny świat z realiami współczesności.

źródło opisu: opis wydawcy

Dzika_Róża | 2019-05-06
Przeczytana: 15 grudnia 2018

Na początku perspektywa demono tatuaży nie przypadła mi do gustu lecz książka mnie z czasem zauroczy LA im głębiej się w nią zanuzalam tym lepiej ja rozumiała

Charlie1608 | 2018-05-04
Przeczytana: 06 listopada 2012

"Pocałunek łowcy" to pierwsza część trylogii o przygodach Tropicielki i jej tatuażach, a raczej to czym są, gdy Słońce zajdzie. Razem ze swoim przyjacielem Grantem ratują świat przed Zombie, Krwawą Mamuśką, a także stworzeniami, o których nie mieliśmy pojęcia, że istnieją...

Mimo, że jest to dopiero pierwsza część, całość zapowiada się dobrze. Główna bohaterka jest silna, niezależna, waleczna i pełna wigoru, ale ma także słabe strony i stara się z nimi walczyć.
Ma też przyjaciół, albo raczej współtowarzyszy, których początkowo nie trawi, ale ostatecznie są jej bardzo pomocni.

Zarówno świat, który stworzyła Marjorie, jak i bohaterowie, których wykreowała są ciekawi, wielowymiarowi i intrygujący.

Polecam serdecznie wszystkim fanom fantastyki, zwłaszcza że nasza bohaterka nie jest niezniszczalna, chociaż.... kto wie :)
Polecam 1000% :)

MALOWANA | 2017-08-07
Przeczytana: 05 czerwca 2017

Zmęczyła mnie ta książka. Więcej opisów niż akcji w dodatku autorka posługuje się bardzo poetyckim słownictwem co jest dużym minusem jeśli chodzi o ten gatunek literacki.

Demoniczny romans rozpoczynający bestsellerową serię o strażniczce ludzkości zakochanej w śmiertelniku, który potrafi okiełznać demony.

Chronię śmiertelników przed demonami. Czy śmiertelny mężczyzna ochroni mnie?

Za dnia tatuaże są jej zbroją. Nocą ożywają, odrywają się od jej ciała, by stworzyć jej własną demoniczną armię. Są jedynymi przyjaciółmi ostatniej tropicielki demonów Maxine Kiss w jej walce ze złem. Jedynymi bliskimi istotami w jej życiu, w którym nie ma miejsca na miłość. Lecz nadchodzi dzień gdy wszystko się zmienia za sprawą niezwykłego mężczyzny...

Dorota2210 | 2017-02-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Fantasy

No cóz, Rzadko to mówię ale ta książka mi się w ogóle nie podobała, z opisu wydawała się fajna, ale niepotrzebnie ją kupowałam bo wrzuciłam pieniądze w błoto.

Agata | 2017-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2017

Dziewczyna z tatuażem. Dziewczyna z żywymi tatuażami. Kolejna historia ratowania świata przed złem. Demony i inne różnorodne stworzenia, które jak wszystko mogą być dobre lub złe. Zagadka Labiryntu, podróże w czasie. Książka dla pasjonatów nieszablonowej fantastyki.

Amanda_Asakura | 2016-08-30

Jedna z najsłabszych książek, jakie czytałam. Nie dałam rady i po pięćdziesięciu stronach poddałam się.
Książka napisana jest okropnie - krótkie, pojedyncze zdania sprawiają, że nie można się skupić i "wejść" w historię. Ponadto tajemnica unosząca się cały czas, która wprowadza dezorientację, nie jest dobrym zabiegiem, a wręcz denerwującym mnie.
"Pocałunek łowcy" to nauczka dla mnie - powinnam lepiej wybierać książki.

Shimik | 2015-09-26

Według mnie fajna książka. Autorka miała interesujący pomysł z tymi tatuażami. Lubię to:) A jeśli chodzi o samą historię to jest ona wciągająca i z chęcią się ją czyta. Według mnie pozytywna książka. Teraz mam zamiar zabrać się za drugą część:) Jak się udało dostać w bibliotece cała trylogię to trzeba to wykorzystać:)

Przepraszam jeśli opinia odbiega poziomem od moich innych ale jestem przeziębiony i nie czuję się za dobrze:(

Aleksandra Czarniecka | 2015-09-25

Kupiłam książke na jakiejś przecenie i nie żałuję. Mniej ckliwych wątków (prawie wcale) więcej akcji. Dobre lecz nie na zbyt długo.

Eva | 2015-09-03
Przeczytana: 03 września 2015

MĘCZARNIA! MĘCZARNIA I JESZCZE RAZ MĘCZARNIA!

Książka kiepska. Męczyłam się z jej przeczytaniem. Słaba fabuła, całość napisana nijako.
Szkoda było mojego czasu.