Nie do wybaczenia

Wydawnictwo: Amber
UNFORGIVEN
romans
Wanda

Po powrocie z wojen z Napoleonem hrabia Woodfall rzuca się w wir życia towarzyskiego. Nie potrafi jednak zapomnieć o swojej młodzieńczej miłości, jedynej kobiecie, którą kochał, a z którą rozstał się przed laty z goryczą i nienawiścią w sercu. I oto los raz jeszcze krzyżuje ich ścieżki. Oboje odkrywają, że wciąż łączy ich uczucie i dzieli rodowa nienawiść...

Kachusek | 2014-10-07
Przeczytana: 07 października 2014

Ciekawie snuta opowieść, trochę drażniący, przedłużający się opór wybranki i oczywiście happy end :) Nic dodać nic ująć.

Magdalena | 2014-10-17
Przeczytana: 17 października 2014

Z Czterech Jeźdźców Apokalipsy przeczytałam już Rexa i teraz Kenneth. Obie historie były smutne. Ta wręcz dojmująco smutna. Właściwie to nic ich nie łączy, oprócz wspólnej młodości, kiedy to byli zakochani. Miałam wręcz wrażenie, że to obcy ludzie, tak zostali opisani. Wszystko to było takie bezosobowe. Dopiero pod koniec książki jakieś emocje się pojawiają. Ich kłótnie były raczej "na poważnie", oboje byli uparci i jakoś tak nie podobali mi się. Książka nudnawa.

| 2017-01-17
Na półkach: Tylko dla Pań, Przeczytane

Najdziwniejsza scena miłosna, jaką spotkałam i najbardziej antypatyczna bohaterka. Całość dosyć...hmm...dziwna. Bo jak można dorosłej kobiecie wmówić, że jedyny sposób na to, żeby nie zamarznąć, to zacząć uprawiać seks?!
Moira nie dość, że mało sympatyczna, to w dodatku sama nie wie czego chce. Najpierw kłamie w sprawie ciąży, by za chwilę powiadomić o niej Kennetha.
Nie ogarniam tej ksiązki.
Pani Balogh, mimo iż należy do grona ulubionych pisarek, potrafi zaliczać wtopy. Jedna z nich jest "Ne do wybaczenia".

Kasia W-ka | 2011-02-21
Przeczytana: 10 lipca 2011