Jest tam kto?

Cykl: Siostry Walsh (tom 4) | Seria: Do Torebki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Anybody Out There?
Kasia

Najnowsza i najlepsza powieść światowej sławy autorki irlandzkiej wydawanej także w Polsce, tłumaczonej na 35 języków, ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy, pierwsze miejsca na listach bestsellerów w UK. Poruszająca, ale i dowcipnie napisana opowieść o problemach współczesnych kobiet. Bohaterką jest jedna z pięciu sióst Wolsh, Anna, która po ciężkim wypadku i rekonwalescencji w rodzinnym domu w Dublinie powraca do Nowego Jorku, gdzie miała cudownego męża i wspaniałą pracę. Kiedy pojawia się na Manhatanie, odkrywa, że mąż zniknął...

źródło opisu: Wydawnictwo Dolnośląskie

źródło okładki: Wydawnictwo Dolnośląskie

eunice | 2014-02-04
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 04 lutego 2014

W tej przejmującej opowieści o stracie ukochanej osoby nie brakuje śmiesznych fragmentów. Jest to książka, przy której płakałam i śmiałam się. Dawno żadna książka nie wywołała u mnie takich emocji.

justi | 2012-05-31
Przeczytana: 31 maja 2012

Chociaż autorka ma na imię Marian...
Fajna książka do poczytania, z humorem i refleksją, wątkiem kryminalnym i cząstką realiów nowojorskiego życia. Ważnym problemem jest jak żyć po nagłej stracie najbliższej osoby, jak wrócić do pełni życia, jak przeżywać swoją żałobę, żeby życie nie traciło sensu. Bez przyjaciół i/lub rodziny chyba się nie da.
I w nowym życiu zawsze jest nadzieja.

monika | 2013-11-08
Na półkach: 2013, Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 07 listopada 2013

Książka porusza trudny temat straty ukochanej osoby. Autorka robi to jednak lekko, bez pompatyczności. Można się pośmiać, popłakac i wzruszyć. Naprawdę polecam!

Alicja | 2012-01-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 14 stycznia 2012

Jak pogodzić się z odejściem kogoś dla nas ważnego? Czy istniejemy tylko tu i teraz? Trochę frywolna, ale nie stroni od trudnych pytań.

Mary | 2012-05-14
Przeczytana: kwiecień 2012

Wzruszająca i ciepła, kolejna powieść autorki z cyklu: siostry Walsh.

Beata | 2011-11-13
Przeczytana: 2011 rok

Pełna otuchy opowieść o stracie ukochanej osoby.

Ala | 2016-05-04

Pomaga zrozumieć i znależć sobie miejsce po śmierci bliskiej osoby.Poszukiwania , różne stany umysłu, to co większosć z nas przeżywa w takich chwilach i nie znajdując ukojenia i odpowiedzi.Uspokaja , podnosi na duchu , bo w swoim smutku nie jestesmy odosobnieni.
Mnie pomogła.

wrotki | 2013-03-02

W końcu zmęczyłam te książkę. Do połowy nie wiedziałam o co chodzi i gdzie podział się mąż głównej bohaterki. Żałoba po ukochanej osobie to bardzo ciężki temat. Jeżeli nie macie odpowiedniego humoru to nie sięgajcie po tą książkę.

morningcoffee | 2014-06-28

do momentu wyjaśnienia co stało się powodem wypadku bardzo wciągająca, później już bez większych emocji. Kilka razy zabierałam się za skończenia jej.

Paulla | 2012-01-17

Bardzo smutna opowieść o utracie najbliższej osoby. Jednak nie zabrakło genialnego humoru autorki, dlatego czytając książkę śmiejąc się łykamy łzy.