Tajemnicze kulty. Religie i dawne wierzenia

Tłumaczenie: Miłosz Młynarz
Wydawnictwo: Buchmann
Atlas of Lost Cults and Mystery Religions
978-83-61048-68-8
wiara, duchowość,
historyczna

W świecie ześwieczonym, nauki i ultraracjonalizmu ateizmu może wydawać się dominujacą normą. Tych, którzy nie wierzą, którzy postrzegają religię jako czarno-biały obraz sprzeczności i konfliktów, może zaskoczyć fakt, że duchowość ma mnóstwo fascynujących odcieni szarości, subtelnych różnic idei, przekraczających konwencjonalne granice. W tej książce pojawia się wiele poglądów na życie i wspierających je myśli naszychprzodków, które mogą okazać się równie piękne i inspirujace dla wierzących jak i niewierzących.

źródło opisu: Wydawnictwo Buchmann, 2009

| 2015-09-22