Bilet do raju

Wydawnictwo: Hamal Books
bilet do raju
83-86289-23-6
pajdzi

Zawróciłam nagle i więcej nie spojrzałam w ich stronę. Nie wiem, co mnie napadło, żeby ich śledzić. Zgłupiałam do cna przez tę nieszczęsną miłość, przestałam siebie rozumieć, przestałam sobą kierować. A takich rzeczy robić nie wolno, jeżeli człowiek ma odrobinę szacunku do siebie. Dotarłam szybko do szkoły. Tutaj życie toczyło się normalnym trybem: chłopcy grali w piłkę, dwie maturzystki...

Dotarłam szybko do szkoły. Tutaj życie toczyło się normalnym trybem: chłopcy grali w piłkę, dwie maturzystki opalały się na taranie, woźny zraszał trawniki...

jabajbaj | 2014-10-20
Przeczytana: 20 października 2014

Przeczytałam dość szybko, ale w sumie nie odnajduje w niej sensu. Nawet biorąc pod uwagę inne realia, to pewnych rzeczy nie byłam w stanie zrozumieć. Ot, choćby zachowania dziewczyn z domu dziecka. W wielu momentach zachowywały się jak osoby cokolwiek nienormalne, co straszliwie mnie raziło. Tym jednak, co najbardziej mi się nie spodobało był brak jakiegoś sensownego zakończenia, celu, do którego zmierzałaby opowieść. Ogólnie dla mnie to pozycja raczej przeciętna - znam sporo tytułów obracających się w podobnych czasach, które uważam za o niebo lepsze i ciekawsze, niż ta.

pajdzi | 2010-10-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 26 października 2010

zakochałam się w tej książce. Prosta, zwykła, a zarazem pełna różnorakich przesłań i sentencji. Momentami trzyma w napięciu. Może nie jak kryminał, ale ma w sobie 'to coś'. +++

Jeniulka | 2014-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2014

Książka raczej słaba choć nie powiem czytałam inne książki tej autorki i podobały mi się a może jestem za stara na tą książkę i inaczej bym ją odebrała jako nastolatka

patsy | 2016-09-16
Na półkach: Przeczytane, {PN}