Moje życie z panną K.

Muza
literatura piękna
837200305X
Dla Pań [Muza]

Powieść obyczajowa, bardzo dobra. Polecam. Dała mi przyjemność czytania i wciągnęła w perypetie bohaterki. Dobra psychologia, oryginalność postaci i klasa literacka autorki.

Fajna książka. Lubię Janinę Zającównę, bo pisze bardzo fajne książki dla młodzieży. Ta książka jest dla starszego czytelnika. Opowiada o perypetiach pewnej aktorki teatralnej. Wychodzi ona za mąż za popularnego aktora. Historia jak z bajki, ale potem dopada ich proza życia. Nie chcę opisywać historii bohaterki, bo ten, kto zdecyduje się na lekturę, nie będzie miał z niej...

Według mnie bardzo wartościowa pozycja. Uwielbiam polskie książki, zwłaszcza napisane piękną polszczyzną. Mam małą uwagę-tytuł trochę nietrafiony, bo nie odzwierciedla sedna książki.

Motywująca do życia całkiem, zwłaszcza jeśli jest się samemu.

Dyskusje

• 2012
  • Z dedykacją i autografem
  • 2005
  • 2009 Nabytki
  • Z dedykacją i autografem.
  • Przeczytane dawno

Janina Zającówna Moje życie z panną K. Zobacz więcej