Perkusista

Wydawnictwo: Muza
9788373197831

Anna, młoda, piękna i wykształcona, na weselu poznaje Michała, perkusistę. Jedno spojrzenie, chwila rozmowy... Rodzi się między nimi miłość, której nie można się oprzeć, która za nic ma konwenanse i przeszkody, która każe Annie postępować wbrew rozsądkowi i ślepo ufać ukochanemu. Perkusista jest nie tylko klasycznym romansem z wartką akcją i galerią niebanalnych postaci, lecz także powieścią o naszych czasach. Anna działa w Solidarności, redaguje czasopisma i książki drugiego obiegu, jest inwigilowana i szykanowana przez milicję, ale z trudnych prób wychodzi zwycięsko. Doskonale radzi sobie też w nowej rzeczywistości po 1989 roku.

Katherina87 | 2012-11-22

A_K_ | 2016-10-11