Tylko Kaśka

Okładka książki Tylko Kaśka
Janina Zającówna Wydawnictwo: Hamal Books Seria: Seria z Serduszkiem literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Seria z Serduszkiem
Hamal Books
1997-01-01
1997-01-01

Na półkach: , , , ,

Szczerze napisze,że ta książka mnie rozbawiła,dobrym humorem,,,,świetną fabułą,główna bohaterka Kaśka to zwariowana,fajna dziewczyna szalona nastolatka z kompleksami na punkcie swojego wyglądu,uważa,że jest gruba nie akceptuje siebie.Jednak da się ją lubić i pozostałych bohaterów, którzy są wspaniali,barwni.
Dobra i przyjemna to książka na miłe popołudnie.

Dodaj cytat z książki Tylko Kaśka