Okładka książki Bardzo prywatne życie artystów

Bardzo prywatne życie artystów

Autor:
erotyka, artyści, sztuka, życiorysy
typ
papier
Monika Cecota
5,65 (23 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Co tak bardzo pociągało Gauguina w pięknych Tahitankach ? Komu van Gogh przesłał swoje obcięte ucho ? Kto spowodował, że Mona Lisa do dziś uśmiecha się tak błogo ? Dlaczego Picasso nie umiał zrezygnować z haremu kobiet ? Czy Salvadore Dali zmyślił anegdoty o własnych wyrafinowanych potrzebach seksualnych ? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi w książce Nigela Cawthorne`a. Autor zdradza tajemnice ukryte za płótnem obrazów i opowiada o mało znanych faktach z życia sławnych artystów.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
onika | 2012-05-28
Na półkach: Przeczytane, Portrety

Książka pokazujące człowieka w artyście i artystę w człowieku.

To jest naprawdę bardzo prywatne życie, bardzo intymnie, a także bardzo lakonicznie potraktowane, na dodatek tłumaczenie jakieś takie nieudolne, nieporadne językowo. Cokolwiek by nie mówić, to czyta się jednym haustem powietrza.

Pao | 2014-08-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię