Koszmarny Karolek i Straszliwy Śniegowy Potwór

Tłumaczenie: Maria Makuch
Cykl: Koszmarny Karolek (tom 15)
Wydawnictwo: Znak
Horrid Henry and the abominable snowman
koszmarny karolek, śnieg
Ada

Koszmarny Karolek zdecydował się wziąć udział w konkursie na ulepienie ze śniegu najpiękniejszego bałwana dzielnicy - przekonacie się, co z tego wyniknie. W tym tomiku znajdziecie także coś, czego w życiu byście się nie spodziewali: Koszmarny Karolek pisze testament! Czy można komuś zapisać stare skarpetki? Co w spadku otrzyma Ordynarny Olo? Jak zostaną potraktowani Wredna Wandzia, Doskonały...

W tym tomiku znajdziecie także coś, czego w życiu byście się nie spodziewali: Koszmarny Karolek pisze testament! Czy można komuś zapisać stare skarpetki? Co w spadku otrzyma Ordynarny Olo? Jak zostaną potraktowani Wredna Wandzia, Doskonały Damianek i pani Kat-Toporska? Te pytania nie pozostaną bez odpowiedzi!

źródło opisu: www.znak.com.pl

źródło okładki: www.znak.com.pl

Agacha | 2017-01-02
Przeczytana: 31 grudnia 2016

Pierwsza książka o Karolku, jaką przeczytałyśmy z córką. Początek całkiem udany. Zapewne jeszcze wielokrotnie będziemy spotykać się z małym rozrabiaką.

Wybebeszamy_książki | 2016-08-26

vikab | 2013-10-11