Kronika kobiety samotnej czyli zgubione-znalezione

Wydawnictwo: Oficyna Rytm
83-7399-001-1
Weronika

Powieść Małgorzaty Mroczkowskiej, laureatki licznych konkursów literackich, m.in. "Wysokich Obcasów" na najlepszą kartkę "Z pamiętnika Briget Jones", autorki opowiadań, reportaży, sztuk teatralnych, scenariuszy filmowych, to barwnie i zajmująco opowiedziana – "Kronika kobiety samotnej, czyli zgubione-znalezione". Jej akcja jest pełna finezji, anegdot oraz niekonwencjonalnych żartów. Rozterki...

Jej akcja jest pełna finezji, anegdot oraz niekonwencjonalnych żartów. Rozterki niespełnionej miłości, egzystencjalne bóle, pogoń za ideałem, zaskakujący swoją szczerością obraz świata młodych kobiet, które – bez kompleksów i zahamowań – budują swoją zawodową i towarzyską tożsamość, interesująco sportretowane realia Warszawy XXI wieku.

EWE | 2012-01-29
Przeczytana: 27 stycznia 2012

Szybko się czyta jednak treść do zbyt ambitnych nie należy.

witkowska77 | 2016-04-20
liaguszka | 2015-06-04