Najwyższa pora na miłość

Okładka książki Najwyższa pora na miłość Izabela Degórska
Okładka książki Najwyższa pora na miłość
Izabela Degórska Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura piękna
Zysk i S-ka
2008-03-01
2008-03-01
978-83-7506-168-0
kobiety rozterki miłość

Przyjemna historia o trzech kobietach w różnym wieku, które z różnym skutkiem szukały tej jedynej, prawdziwej miłości.

Jednym słowem miłość może dopaść nas w każdym wieku, nie ważne czy mamy 10 czy 60 lat :D
Lekka, przyjemna.Polecam :D

Lekka, przyjemna.Polecam :D

2089

Ciekawa i zabawna opowieść o tym że na miłość nigdy nie jest za późno.Fajni bohaterowie,dużo humoru,w sam raz do przeczytania w marcowy wieczór!

Powieść o wartościach, które w życiu są najważniejsze, o potrzebie dzielenia codzienności z kimś bliskim. Bohaterkami są samotnie borykające się ze swymi problemami kobiety trzech pokoleń : babcia, matka i córka mieszkające w jednym domu .
Ania Kujawiak – z zawodu dziennikarka boleśnie została doświadczona przez los. Jej niecało roczne małżeństwo przerwała tragiczna śmierć męża pewnego wigilijnego dnia, pozostawiając ją samą z nowonarodzoną córeczką.
Maria –jest wdową , środowe popołudnia spędza na cmentarzu odwiedzając grób swego męża , zwierzając się tam ze swoich problemów –rodzaj catharsis , nie obarczając w ten sposób nikogo.
Nastolatka Marysia również odczuwa samotność .Nigdy nie poznała swego przedwcześnie zmarłego ojca, brakuje jej towarzystwa koleżanek, jest w wieku fascynacji pierwszych miłości szkolnych, zależy jej na uczuciach kolegi z klasy Grzesia.
Splot sytuacji w codzienności doprowadza do zmian w życiu osobistym kobiet.
Ania realizując interwencyjny reportaż poznaje przy okazji dawnego kolegę szkolnego, dziś znanego aktora popularnego serialu . Wynajmując swe dawne mieszkanie poznaje nowego lokatora Mateusza Kośmidra , przystojnego , o tajemniczej przeszłości .
Jak później okazuje się wraz z Mateuszem łączy ich nie tylko uczucie, ale również tragiczna przeszłość . Bogaty niegdyś biznesmen utracił w wypadku samochodowym swą żonę i córkę .
Maria z kolei poznaje na zajęciach z malarstwa artystę z którym wiąże swe dalsze życie.
Mimo, że powieść traktuje o poważnych problemach życiowych pełna jest humoru a nawet scen komicznych . Uświadamia czytelnikowi ,że bez względu na wiek potrzebujemy w życiu kogoś bliskiego, kto daje nam wsparcie , na kogo możemy liczyć , kogoś z kim dzielimy codzienność.

Całkiem sympatyczna książka, lekka idealna na odprężenie :)

Całkiem sympatyczna książka, lekka idealna na odprężenie :)

Książka lekka i do poduszki. Jak sam tytuł mówi - o miłości. Trzy rodzaje miłości. Trzy pokolenia kobiet. Oczywiście ze szczęśliwym zakończeniem. Dla mnie nie jest to książka, którą określiłabym jako arcydzieło, ale taka dość przyjemna lektura. Hm...może z gatunku tych, po które ja sięgam, gdy nie mam nic innego pod ręką.

Książka lekka i przyjemna do czytania. Bohaterki są w różnym wieku i wszystkie poszukują tej prawdziwej i spełnionej miłości. Ukazuje nam, że na miłość nigdy nie jest za późno. I chociaż nie jest to ambitna powieść, to warto było przeczytać. Bohaterki znajdują swoją miłość. Miłość może przyjść nagle, niespodziewanie, a może już czeka tuż za rogiem?
Polecam, bo to optymistyczna książka, z dobrym zakończeniem, a w miłości o to chodzi by szczęśliwym być

Polecam, bo to...

Książka zgodnie z obietnicą opowiada o spełnionej miłości, mało skomplikowana, lekka, w sam raz na leniwy poranek ;)

Ksiązka ukazuje losy trzech kobiet w różnym wieku ,które co dnia borykają się z błahymi jak i powaznymi problemami .Jednak cały czas marzą o prawdziwej miłości i znajdują ją

• 2015
  • Polskie
  • Przeczytane w 2011.
  • Zabawy czytelnicze 1. PORA
  • 2010

Dodaj cytat z książki Najwyższa pora na miłość