Śmierć w górach

Tłumaczenie: Maria Fedecka
Seria: Seria z Jamnikiem
Meurtre au sommet
piotrex

Z okładki: "Pomyślałem o wszystkim. Cała akcja obliczona jest tylko na trzy miesiące. Nasi ludzie będą starannie dobrani. Po przybyciu na miejsce natychmiast dostaną inne dokumenty. To samo po powrocie do Paryża. W razie wpadki nikt ich nie skojarzy z twoją firmą. Sam widzisz, że nie ma najmniejszego powodu do obaw - tłumaczył cierpliwie Linder. - Dobrze wiesz, że wszystkiego nie można...

Z okładki:
"Pomyślałem o wszystkim. Cała akcja obliczona jest tylko na trzy miesiące. Nasi ludzie będą starannie dobrani. Po przybyciu na miejsce natychmiast dostaną inne dokumenty. To samo po powrocie do Paryża. W razie wpadki nikt ich nie skojarzy z twoją firmą. Sam widzisz, że nie ma najmniejszego powodu do obaw - tłumaczył cierpliwie Linder. - Dobrze wiesz, że wszystkiego nie można przewidzieć. W przeciwnym razie nie siedziałbyś teraz u mnie."

savoy | 2016-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2016