Bez forsy leżysz

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Wydawnictwo: Phantom Press
You're dead without money
Dorota_1988

Trójka drobnych przestępców, chcąc radykalnie poprawić swoją sytuację finansową, postanawia porwać znanego aktora i za jego uwolnienie zainkasować okup w wysokości pięćdziesięciu tysięcy dolarów. Ku ich zdziwieniu Don Elliot okazuje się bankrutem. Forsa przeszła koło nosa. Niedoszła ofiara podsuwa im jednak inny plan: razem mogą zdobyć cenne znaczki, stanowiące własność Larrimore'a. Niestety, łupem interesują się także inne osoby.

idaredalma | 2018-04-11
Agnieszka | 2018-01-11