Przyszłość czasoprzestrzeni

Tłumaczenie: Piotr Amsterdamski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nebula". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The Future of Spacetime
83-7298-224-4
Agnieszka

Jest to książka o tym, dokąd prowadzą nas czarne dziury, fale grawitacyjne i podróże w czasie. Zdrowy rozsądek podpowiada nam, że pewne stwierdzenia o wszechświecie są na pewno prawdziwe. Nowa Fizyka twierdzi, że się mylimy i rozmywa linię podziału między nauką i fantastyką. W tej książce zebrano sześć poglądowych esejów, napisanych przez autorów, którzy balansują po linie, odkrywając nowe prawa przyrody. Artykuły te są przeznaczone dla czytelników podzielających fascynację ich autorów najgłębszymi tajemnicami przyrody.

arnyś | 2018-10-05
Przeczytana: 07 grudnia 2018