Ścigany przez samego siebie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
Ścigany
dona

Tajemnicza śmierć kobiety. Czy to tylko nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo, a może dokładnie zaplanowane morderstwo? Z pozoru łatwa, rutynowa sprawa gmatwa się, gdy dociekliwy prokurator Andrzej Dolecki przystępuje do rozwikłania kryminalnej zagadki. Niesamowita sieć intryg. Mroczna tajemnica z przeszłości. Klasyczny kryminał Ewy Ostrowskiej z okresu PRL-u w mistrzowskim stylu. Na podstawie powieści "Sidła strachu" został nakręcony dwunasty odcinek serii kryminalnej "07 zgłoś się" pod tytułem "Ścigany przez samego siebie".

mila1982 | 2017-03-05
Przeczytana: 05 marca 2017

bardzo dobry kryminał z okresu powojennej polski, kiedy materiał do pisania tworzyło sama powojenna rzeczywistość. Bardzo sie cieszę, że pod pseudonimem Brunona Zbyszewskiego ukrywa się kobieta. Mamy w polskiej literaturze wiele kobiet-autorek które potrafia zbudować piekną fabułe, trzymająca w napięciu, gdzie bohaterowie mają interesujący rys i nie są mdli jak kisiel.

książek: 2096
Gosia | 2014-11-01