Pierścioneczek

Wydawnictwo: Skrzat
Pierścioneczek
dona

"Pierścioneczek" opowiada o poszukiwaniu akceptacji. Julcię czeka trudny wybór. Czy warto okradać mamusię, żeby przypodobać się rówieśnikom? Nasze dzieci często zadają niełatwe pytania, miewają rozterki i borykają się z kłopotami. Seria książeczek "Z supełkiem" pomaga najmłodszym odnaleźć się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiada, jak zrozumieć dzieci. Barwne, pełne ciepła książeczki, które poruszają ważne problemy, stanowią cenną pozycję w domowej biblioteczce.

Meowth | 2016-03-06
Blackss | 2013-01-31