Intryga

Wydawnictwo: Lucky
Shadow Music
romans
Wanda

Dla księżniczki Gabrielle z St. Biel, Szkocja jest oszałamiającym krajem pełnym podstępów, zdrad i morderstw. Gabrielle, córka jednego z najbardziej wpływowych baronów Anglii, jest wyśmienitą kartą przetargową dla króla, który chce zaprowadzić pokój w Szkocji Wyżynnej. Król John ustala, że Gabrielle poślubi poczciwego i spokojnego lorda. Lecz to małżeństwo nigdy nie dojdzie do skutku...

Amoretta | 2015-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2015

Ona piękna jak marzenie. On postrach wszystkich. Ona przybywa by zawrzeć ślub z mężczyzna wybranym przez ojca, po drodze ratuje brata mężczyzny, którego boją się wszyscy, a którego klan przyrównywany jest do pół bogów pół zwierząt. Gdy ona jest w potrzebie, to on włąśnie postanawia się z nią ożenić. Cudny romans!

żabka | 2014-09-15
Przeczytana: 02 września 2014

Książka bardzo sympatyczna i raczej taka z tych lekkich, gdzie człowiek jest w stanie oderwać się troszkę od problemów. Wydaje mi się, że raczej napisana dobrym językiem, gdzie przeważa dobry humor. Na miłe, jesienne wieczory.

Kasia W-ka | 2011-03-25
Przeczytana: 27 stycznia 2012

Bardzo wciągająca!!!

Madzia_CDS | 2016-06-15

W poprzednich częściach było wg mnie więcej akcji, ale te część się też bardzo miło czyta :)

estrella_negro | 2016-10-30
Ann_Marii | 2016-10-07