Bliscy nieznajomi

Wydawnictwo: Baobab
83-89642-42-5
anna, onichimowska, bliscy, nieznajomi
Jowita

Czwarta część cyklu książek autorki, skierowanego do młodzieży. Jak sama twierdzi, jej książki są o wyborach, które wpływają często na całe życie. Opowiadają także o miłości, rozstaniach i o naszych relacjach ze światem. Cykl książek o losach Maćka, Ewy, Grubego, Baśki i ich rodziców zawiera w sobie takie tytuły jak: "Samotne wyspy i storczyk", "Żegnaj na zawsze" oraz "Trudne powroty".

Jest to czwarta ostatnia część cyklu powieści dla młodzierzy jej bochaterzy : Maciek , Ewa , Basia i Gruby przeżywają kolejne przygody . Baśka i Gruby adoptowali Tomka . Maciek i Ewka roztali się .Pózniej poznają nowych partnerów i wiążą się z nimi .

Katherina87 | 2012-11-20

sisielzbietabawarska | 2017-04-15