Dwie bramy

Wydawnictwo: WAM
978-83-7505-044-8
Bóg, dwie bramy
nakrzycz

Dwie bramy to powieść, której bohaterami są Piotr i Marta. Kim są i co się z nimi dzieje od momentu ich spotkania?... Każda strona powieści wciąga w niestrudzone mocowanie się bohaterów ze sobą i Bogiem. Wiele pytań, zawiłe życiorysy i zbawczy dramatyzm... To pierwsza wyjątkowa powieść religijna osadzona mocno we współczesnych realiach! (od Autorki)

nakrzycz | 2010-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2010

Bardzo mi się podobała ta książka. Zbierałam się z trzy razy, by ją przeczytać. Tym razem się po prostu do tego zmusiłam. Warto było. Uświadomiłam sobie, że we mnie też są pytania o zagadnienia, którą są w niej poruszane.

yolcia | 2012-03-07
Anna | 2011-09-17