83-7255-390-4
Sęk, Dudek
literatura faktu
dona

Kim jest "Dudek", wiadomo - Edward Dziewoński, aktor i reżyser, założyciel... Dudka. Czym jest, a właściwie był Dudek? Kabaretem, występującym przez dziesięć sezonów w kawiarni Nowy Świat w Warszawie, większości Polaków znanym z paru ledwie prezentacji telewizyjnych i legend oraz opowieści tych, którzy mieli szczęście widzieć go na własne oczy. Co zaś do tego wszystkiego ma sęk? Tego właśnie czytelnicy dowiedzą się z bogato ilustrowanej książki Romana Dziewońskiego, syna "Dudka".

Jacek Siegmund | 2014-06-15
Łukasz | 2013-10-14