Zaproszenie

Tłumaczenie: Paweł Korombel
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 15)
Wydawnictwo: Da Capo
Invitation
Zaproszenie
dona

Świeżo owdowiała amerykańska heroina, Jackie O'Neill, wraca w rodzinne strony. W poszukiwaniu przygód zjeździła cały świat, a teraz chce się wreszcie osiedlić, ustatkować i... ponownie zakochać. Nigdy by jednak nie przypuszczała, że jej wybrańcem zostanie William Montgomery, którego zapamiętała z dzieciństwa jako "małego Billy'ego". I choć teraz już William jest mężczyzną jak się patrzy, to co na taki romans powie społeczność małego miasteczka?

zabielka | 2016-02-08
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 06 lutego 2016

Trzy książki w jednej. Trzy historie i odebrałam je następująco:
Księga I;- Szczerze powiedziawszy trochę nudna.
Księga II;- Jak dla mnie rewelacja. Pełna humoru i Głównym minusem jest jej długość. Zdecydowanie za krótka historia. :)
Księga III;- Nie zła. :) Do rewelacji jej nie zaliczę, jednak uważam że warto przeczytać :)
Pozdrawiam :)

izomorfia3 | 2014-11-05
Przeczytana: 12 listopada 2014

Księga I "Zaproszenie" ona 38 on 28 młodszy!
Księga II "Swaci" kowboj ona 30 PRZECZYTANE
Księga III "Idealny układ" ona 30 on 38 rewolwerowiec

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 18 maja 2010

"Williama ogarnęła zgroza, gdy Larry trącił go łokciem, jakby byli wspólnie coś knującymi najlepszymi kumplami." (Da Capo)

Adrianna | 2016-08-23
monirenur | 2016-07-22