Barbara

Znerwicowana | 2011-04-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Książka jest podzielona na dwie części. Jedna opowiada o Arturze, a druga o Grażynie. Bohaterowie nie znają się, mają różne problemy. Są młodymi ludźmi, mają różne, nie zawsze jasne, relacje z innymi. Jest to opowieść o nastolatkach, ale i opowieść wartościowa i nastolatkowie również, czego raczej nie znajdziemy we współczesnych książkach przeznaczonych dla młodzieży. Warto przeczytać - książka lekka i dobrze przyswajalna, ale nie pozbawiona zalet.

Anna Kosmal | 2014-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2014

Książka dedykowana młodzieży, ale jak dla mnie nie tylko. Pomimo wieku każdy może z tej książki wynieść naukę dla siebie. Jaką?? Wydaje mi się każdy wyczyta swoją własną, własne przemyślenia.

srebrnanatalia | 2016-10-31
Na półkach: Ab ovo, Przeczytane