Fullmetal Alchemist t. 11

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fullmetal Alchemist". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Hagane no Renkinjutsushi
978-83-7471-066-4
manga, FMA, Edward Elric, alchemia
komiksy
Oceansoul

Dwaj bracia, Edward i Alphonse Elric, za pomocą alchemii podejmują rozpaczliwą próbę przywrócenia życia zmarłej matce. Niestety, transmutacja kończy się niepowodzeniem. Ostatkiem sił Edwardowi udaje się przywołać z zaświatów duszę, Alphonsa i zamknąć ją w metalowej zbroi, jednak cena, jaką przychodzi mu za to zapłacić, jest wysoka - musi poświęcić w zamian swoją prawą rękę. Bracia składają przysięgę, że pewnego dnia odzyskają wszystko to, co utracili....

źródło opisu: http://www.manga.gildia.pl/_vp_komiksy/full_metal_alchemist/11

Aleksandra | 2013-11-02

Uważam, że jest to jedna z lepiej dopracowanych mang fantasy. Postacie może i są przewidywalne, ale w tym wszystkim zabawne i łatwo się z nimi utożsamić.
Zdaje mi się, że ta manga spełnia wszystkie wymogi gatunku i to w pięknym stylu.

Aiwlys | 2013-01-24
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: 2008 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Coraz więcej zagadek, tajemnic, coraz więcej akcji. I jeszcze dodatkowo spotkanie z tatusiem.

EmilyStrange | 2012-08-04
Przeczytana: 03 sierpnia 2012

Kocham wyrywnego Eda i jego krzywą mordkę.

| 2012-02-23

Kocham to!!!!