Saiyuki t. 1

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saiyuki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Gensōmaden Saiyūki
83-89893-81-9
saiyuki, manga
komiksy

Sanzo to nietypowy mnich, od którego lepiej trzymać się z daleka. Jednak tylko on jeden potrafi zapanować nad trzema demonami, których charakterki są równie złośliwe jak i jego. Ta czwórka niesamowitych bohaterów otrzymała ważną misje od bóstw. Mają dowiedzieć się, dlaczego w krainie Shangri-La szerzy się zaraza która doprowadza do szału wszystkie demony.

Agene | 2014-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2014

Poczytałam, uśmiałam się, moje serducho zabiło mocniej. Jestem pełna nadziei, że potem będzie lepiej, a Saiyuki nie popełni wszystkich błędów gatunku, które odstraszają mnie od shounen. Póki co żaden z bohaterów nie ma betterthanyou, walki nie są przegięte i pełne supermocy, a humoru jest znacznie więcej niż bardzo delikatnego patosu. Dodajmy, że to humor bardzo mangowy, shounenowy, ale podany w cudownej formie.

Reszta tu: http://rupieciarnia.xaa.pl/viewtopic.php?p=12662#p12662

Martyna | 2011-11-02
Przeczytana: 2009 rok

Świetne, trzymające w napięciu, z genialnymi bohaterami. Szkoda, że wydanie polskie niedokończone.

KiRu | 2016-09-23
Sevilla | 2016-01-05