Alicja w Krainie Serc t.2

Cykl: Alicja w Krainie Serc (tom 2)
Wydawnictwo: Studio JG
Heart no Kuni no Alice: Wonderful Wonder World
komiksy
Miranda

Alicja powoli zaczyna przyzwyczajać się do życia w przedziwnym świecie, do którego porwał ją chłopak z króliczymi uszami. Zasiada do podwieczorku z mafią zwaną Rodziną Kapelusznika, spędza czas z chłopcem o kocich uszach - Borysem... Ale, ale... Czy to możliwe, że zwykle wesoły rycerz Ace ma również swoją ciemną stronę?!

źródło opisu: Studio JG, 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Magdalena | 2017-10-01
Przeczytana: 29 września 2017

Ten tom dużo ciekawszy od pierwszego.
Dużo się wyjaśnia, ale są i nowe tajemnice.
Bardzo mi się podobała ta manga! :D
Gorąco polecam!

Dodi | 2012-10-05
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 07 października 2012

2 tom jeszcze lepszy od pierwszego ;3 polecam!!

Vayar | 2016-12-11
Przeczytana: 10 grudnia 2016

Chcialam fantasy shoujo z bishami - mam fantasy shoujo z bishami. Jakieś wybitne to nie jest, ale czyta się przyjemnie.

BlueBooks | 2013-12-25
Na półkach: Przeczytane, Polecam, Mangi :3

Drugi tomik historii Alicji coraz bardziej mnie intryguje. Zegarki? Serca? Blood? Wszystko owiane tajemnicą... Nie mogę doczekać się trzeciego tomu tej historii, drugi przeczytałam w zaledwie godzinę, pół (szczęśliwi czasu nie liczą) co jest najlepszym dowodem na to, że książka pochłania! Ładna kreska, wciągająca fabuła i Borys to najlepszy przepis na udaną mangę. Gorąco polecam!

MetalAngel | 2014-02-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga

Nie sądziłam ,że ta manga mnie aż tak wciągnie ,pomimo chaosu jaki panuje w Krainie Serc ,autorka potrafi wszystko poukładać w logiczną całość . Na pewno dużym plusem tej mangi jest również kreska ,serdecznie polecam .

Ala | 2014-01-28
Przeczytana: 27 stycznia 2014

Świetne. Przeczytane do tej pory 10 razy, i na tym nie koniec. ^^
Alicja zasiada do podwieczorku z Mafią, którą przewodzi Blood Dupre i z Borysem. Odkrywa także, czym naprawdę zajmuje się Julius. Zyskuje także nowych adoratorów...
Krótko mówiąc - kto chce przeczytać, niech czyta, kto nie, jego strata. :p

Revirt - | 2014-03-14
Na półkach: Przeczytane, Mangi

Zaczyna się coś dziać, gdzieś dzwon bije, ale w którym kościele? Powiedziałabym, że manga stoi w miejscu, a moja polonistka zwykła powtarzać, że to tak, jakby się mimo wszystko cofało. Tak więc sytuacja nie wygląda najlepiej. Za to ładna by z tego była kolorowanka dla dziecka.

książek: 1926
Kyou | 2013-09-17
Przeczytana: 17 września 2013

Recenzja niedługo pojawi się na http://manga-no-tsuki.blogspot.com/

Jungra | 2012-06-22

Kolejna część Alicji w krainie serc jest tak samo rewelacyjna!

RitaPrince | 2019-06-15
Przeczytana: 14 czerwca 2019