Pogórze przemyskie. Przewodnik

Wydawnictwo: Rewasz
978-83-89188-64-9
Przemyśl, Pogórze przemyskie
edtta

Tradycyjnie już, najobszerniejszą część przewodnika stanowi "Słownik miejscowości" zawierający szczegółowe informacje krajoznawcze o wszystkich miejscowościach na omawianym terenie, w tym także już nieistniejących. Ostatnie 10 stron przewodnika to informacje praktyczne, m.in.: jak dojechać na Pogórze Przemyskie, gdzie przenocować, gdzie zjeść, gdzie się leczyć, gdzie szukać pomocy w różnych...

Ostatnie 10 stron przewodnika to informacje praktyczne, m.in.: jak dojechać na Pogórze Przemyskie, gdzie przenocować, gdzie zjeść, gdzie się leczyć, gdzie szukać pomocy w różnych przypadkach.
Zawiera również 32 strony ze zdjęciami barwnymi, 80 ilustracji czarno-białych w tekście, 27 szczegółowych mapek i planów miejscowości.

kuraaga | 2013-12-21
nathaniel | 2013-01-31