Jak wychować posłusznego beagla

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-61194-47-7
Kamila

Beagle to psy żywiołowe i niezależne. Uchodzą za trudne do ułożenia i sprawiające masę kłopotów, od niszczenia sprzętów po ucieczki podczas spacerów. Książka pokazuje, jak wychować beagla w zgodzie z jego myśliwską naturą na psa posłusznego, którego towarzystwo jest prawdziwą przyjemnością dla właściciela. Krok po kroku uczy, jak postępować w konkretnych sytuacjach, jak szkolić psa i jak...

Książka pokazuje, jak wychować beagla w zgodzie z jego myśliwską naturą na psa posłusznego, którego towarzystwo jest prawdziwą przyjemnością dla właściciela. Krok po kroku uczy, jak postępować w konkretnych sytuacjach, jak szkolić psa i jak radzić sobie z typowymi problemami wychowawczymi.

Izabela Uchańska jest miłośniczką rasy beagle i czynnym członkiem Związku Kynologicznego w Polsce. Przedstawione metody wychowawcze i rady dotyczące pokonywania problemów, na jakie natrafiają właściciele beagli w codziennym życiu, zostały przez autorkę opracowane w oparciu o własne doświadczenia z psami tej rasy. Gotowe, sprawdzone rozwiązania z pewnością pomogą właścicielom szczeniaków jak i dorosłych już beagli, wychować je na posłuszne psy.

Patrycja | 2015-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2015

Idealna książka dla miłośnika beagla, lub nowego właściciela tak jak ja :) Znalazłam tu wiele cennych porad, które sprawdzają się w naszym (moim i mojego szczeniaka) życiu.
Gorąco polecam, bo jednak Beagle to nie są łatwe psiaki do ujarzmienia. Mają mocny charakterek i trzeba wiedzieć jak do nich dotrzeć.

smasna | 2011-12-30
tigia | 2015-03-21