Galarety i galaretki

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Galarety, galaretki
dona

Wśród wykwintnych zimnych przystawek na uwagę zasługują potrawy w galarecie. Są bardzo smaczne i efektownie wyglądają, a warstwa galarety chroni produkty przed wysychaniem. Książka zawiera bogaty wybór przepisów na te atrakcyjne potrawy. Są wśród nich dania tanie i łatwe do wykonania, a także bardzo wykwintne, które mogą być ozdobą eleganckiego stołu oraz przepisy na słodkie galaretki i desery z galaretkami. Wszystkie przepisy zaczerpnięte są z tradycji rodzimej kuchni polskiej, z kuchni różnych stron świata i z własnych doświadczeń. Każdą potrawę można przyprawić zgodnie z własnych gustem i smakiem. Wszystkie przepisy uwzględniają proporcje na 4 - 6 osób.

Renata | 2013-06-04
Beata | 2010-11-28