Lubimyczytać.pl to:

Archer, opowiadania, sensacja
typ
papier
Pablos
6.85 (52 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Jeffrey Archer, znany polskim czytelnikom, zwłaszcza czytelnikom Biblioteczki Konesera (Kane i Abel, Córka marnotrawna, Pierwszy między równymi, Czy powiemy pani prezydent?, Sprawa honoru, Prosto jak strzelił, Co do grosza), w opowiadaniach z tomu Kołczan pełen strzał z typową dla siebie ironią opisuje epizody z życia Anglików "starej daty", zabłąkanych jakby we współczesności, i ludzi młodych, wchodzących w świat ustalonych norm. Ich kontakty z mieszkańcami innych krajów i kontynentów prowadzą do zaskakującej nieraz puenty. Opowiadania te, prawie wszystkie oparte na znanych wydarzeniach, mówiące o interesach i miłości, znakomicie skonstruowane, pełne ciepła, humoru i sympatii dla ludzi, ucieszą wszystkich, którzy cenią sobie dobrą lekturę.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Monika | 2012-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2012

Cofam wszystko złe, co napisałam i powiedziałam o opowiadaniach pana Jeffrey'a. "Kołczan pełen strzał" jest rewelacyjny!

Oczywiście, jak to ze zbiorem opowiadań bywa, jedne podobały mi się mniej, inne bardziej. Całość zasługuje jednak na solidne osiem gwiazdek.

Szczególnie uwiodły mnie opowiadania: "Pierwszy cud", "Błąd Septimusa" i "Stara miłość".

Ol | 2014-03-16
Ewa | 2014-01-10