Od czego są przyjaciele?

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
My secret heart
837157312X
edtta

Sayuri, kochającej się potajemnie w Adamie, stanowczo przeszkadzają wyraźne umizgi Benjego. Choć chłopak jest sympatyczny i Sayuri naprawdę go lubi, nie może znieść tego, że wszyscy w szkole - nie wyłączając Adama - widzą w nich parę. Zdesperowana dziewczyna, chcąc za wszelką cenę zniechęcić do siebie natarczywego adoratora, obmyśla przewrotny plan. Czy jednak w ten sposób zdobędzie serce wymarzonego chłopaka? A nawet jeśli jej się to uda, to czy nie straci przyjaźni Benjego, na której przecież jej zależy?

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Bardzo lekka, przyjemna i wciągająca powieść!!!!! polecam szczególnie po stresującym dniu w szkole!!!!!!! ;)

Książka bardzo fajna. Łatwo mi się ją czytało, a nawet się popłakałam podczas czytania. Polecam ;)

jittery | 2016-12-02
Nymeria | 2016-09-29