Dwoje na wirażu

Okładka książki Dwoje na wirażu
Susan Kirby Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Partners in love
Da Capo
1997-01-01
1997-01-01
Artur Gerard

więcej Więcej

Moja ulubiona z serii Nie dla mamy... Bardzo zabawna, lekka, przystojna główna męska postać i jeśli przymknie się oko na dziwne trendy modowe opisane w książce, czyta się bardzo przyjemnie ;)

napisana wartko i treściwie. fabuła od początku dość przewidywalna, ale mimo to czyta się bardzo miło. książka adresowana dla małolat, ale ja takową już dłuższy czas nie jestem, a mimo to miło było mi zagłębić się na kilka chwil w tej lekturze.

Czytałam ją jakoś rok temu ale pamiętam co i jak. Bardzo mi się spodobała.

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Książka o młodzieńczej na pozór jednostronnej miłości. Typowa opowieść z cyklu tych romantycznych z happy endem. Coś jednak było w niej niezwykłego, co mnie urzekło. Być może to ze względu na bożonarodzeniowy nastrój tej książki.

Fajna historia , cały czas coś się dzieje . Główna bohaterka cały czas coś wymyśla żeby kolega zwrócił na nią uwagę :D

Na półkach: , , , ,

Trochę taka typowa książka o miłości siostry do kolegi starszego brata. Chociaż typowa to dość ciekawa i wciągająca. Bardzo przyciąga mnie w niej i urzeka gwiazdkowy urok.

Polecam!

• Z biblioteki
  • Młodzieżowe
  • Dzieciństwo
  • Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty.
  • Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Dwoje na wirażu