Dwoje na wirażu

Tłumaczenie: Artur Gerard
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
Partners in love
Shocks

Starszy brat - nawet najbardziej nieznośny - może mieć swoje zalety, zwłaszcza jeśli ma przystojnego kolegę. A przyjaciel brata Shawny, Chuck, jest właśnie najprzystojniejszym chłopakiem pod słońcem. Niestety, widzi w niej wyłącznie młodszą siostrę kolegi, którą zna od dziecka. Tymczasem wielkimi krokami zbliża się doroczny bal gwiazdkowy, a Shawna o niczym nie marzy tak, jak o tym, by...

Tymczasem wielkimi krokami zbliża się doroczny bal gwiazdkowy, a Shawna o niczym nie marzy tak, jak o tym, by wybrać się na tę imprezę u boku Chucka. Być może pomysł na pracę po lekcjach i wciągnięcie w to brata i jego kolegi wypali i Shawna nie tylko podreperuje swoje finanse, ale i przekona się, że jest już wystarczająco dorosła. Dorosła na tyle, żeby kochać... i być kochaną!

Trochę taka typowa książka o miłości siostry do kolegi starszego brata. Może i typowa, ale na pewno ciekawa i wciągająca. Bardzo przyciąga mnie w niej i urzeka gwiazdkowy urok.

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Mel | 2014-07-29
Przeczytana: 23 lipca 2014

napisana wartko i treściwie. fabuła od początku dość przewidywalna, ale mimo to czyta się bardzo miło. książka adresowana dla małolat, ale ja takową już dłuższy czas nie jestem, a mimo to miło było mi zagłębić się na kilka chwil w tej lekturze.

Dominika | 2013-09-08
Na półkach: Młodzieżowe, Przeczytane
Przeczytana: sierpień 2013

Z taką sytuacją zmierzy się lub zmierzyła każda z nas . Chłopak który nie zwraca na nas uwagi lub traktuje jak słodszą , młodszą siostrę . Kończy się jak zawsze happy endem .

Mackula | 2012-08-01

Fajna historia , cały czas coś się dzieje . Główna bohaterka cały czas coś wymyśla żeby kolega zwrócił na nią uwagę :D

Quirell | 2012-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2012

Książka o młodzieńczej na pozór jednostronnej miłości. Typowa opowieść z cyklu tych romantycznych z happy endem. Coś jednak było w niej niezwykłego, co mnie urzekło. Być może to ze względu na bożonarodzeniowy nastrój tej książki.

Flamingo | 2015-11-18

Moja ulubiona z serii Nie dla mamy... Bardzo zabawna, lekka, przystojna główna męska postać i jeśli przymknie się oko na dziwne trendy modowe opisane w książce, czyta się bardzo przyjemnie ;)

Eliza | 2014-05-07

Czytałam ją jakoś rok temu ale pamiętam co i jak. Bardzo mi się spodobała.

Zuzanna Wycisk | 2011-03-08
Przeczytana: 2011 rok