Czasem warto zaryzykować

Tłumaczenie: Anna Kraśko
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
Aloha love
Ala

Lani Marshall nie jest zachwycona, gdy rodzice postanawiają przeprowadzić się z Sacramento na Hawaje - w rodzinne strony jej matki. Stopniowo jednak przekonuje się, że decyzja rodziców była słuszna; piękne słoneczne wyspy na Pacyfiku stają się jej prawdziwym domem. Do szczęścia brakuje tylko jednego - chłopca. Tymczasem nowa przyjaciółka Lani, Darcy, próbuje ją namówić, by zapisała się do...

Do szczęścia brakuje tylko jednego - chłopca. Tymczasem nowa przyjaciółka Lani, Darcy, próbuje ją namówić, by zapisała się do szkolnego klubu dyskusyjnego. Początkowo niechętna, Lani w końcu daje się przekonać.
Argument przyjaciółki jest wystarczająco silny. Na imię ma Chase.

źródło opisu: okładka

Aneta_Sobalska | 2012-08-08
Przeczytana: czerwiec 2012

Może być. Lekka. Dla poprawienia sobie humoru.

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Eliza | 2014-05-07

Hawaje w tej książce są piękne. Szkoda że nie jest dłuższa.

Ann50117 | 2011-07-23

Aneta | 2018-03-05