Wszystko przez miłość

Tłumaczenie: Ewa Górczyńska
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
Blame it on love
miłość,
Liwia

Caitlin Harris nie należy do dziewcząt, które marzą o tym, by wygrywać konkursy piękności. Niespodziewanie jednak zgłasza swój udział w konkursie na Miss Liceum w Granville. Trudno się jej dziwić, zważywszy, że mistrzem ceremonii jest Brad Lewi, najprzystojniejszy chłopak w szkole - chłopak, w którym Caitlin kocha się od lat. Czy uda się jej wygrać konkurs i zdobyć serce wymarzonego chłopaka, nie tracąc przy tym najlepszego przyjaciela?

źródło okładki: http://upload.fototube.pl/pix/img9/org/d41d88c4bef...»

Priada | 2012-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2012

A więc historia zaczyna się kiedy to główna bohaterka zapisuje się do konkursu miss piękności swojej szkoły. Niestety przegrywa jednak zyskuje najprzystojniejszego chłopaka w szkole na własnośc. Życie toczy się dalej chodzą na randki tylko dziewczyna jest niezadowolona z jednego powodu. Jej najlepszy przyjaciel nie podziela jej szczęścia. Dlaczego? Czy coś ukrywa?
Książka jak wszystkie z serii są lekkie do przeczytania w jeden wieczór. Polecam ta częśc jest bardzo fajna.

Moncoo | 2011-05-03

Poziom, jak w innych książkach tej serii, bez szału. Jednak historia dwójki przyjaciół dosyć skutecznie odwraca uwagę od niedociągnięć.

Nattevka | 2014-01-05

Przeczytałam tą pierwszą książkę z seri " Nie dla mamy,nie dla taty lecz dla każdej małolaty " i bardzo mi sie spodobała jak inne !

Gosia | 2016-12-02
Nymeria | 2016-09-29