Gdzie mieszka seks?

978-83-7554-181-6
seks, medycyna holistyczna, rozmowy
zdrowie, medycyna
czupirek

"To ulga i radość móc nareszcie obcować z interesującym mężczyzną, który sam wolny od stereotypów, pomaga się od nich uwalniać. Czytałam dwie noce, baaardzo wciągnięta". Katarzyna Miller - psychoterapeutka "Każdy ma swoje problemy z kobietami, każda ma swoje problemy z mężczyznami. Każdy ma coś na sumieniu, każda o czymś marzy. Każdemu czegoś mało, każdej coś nie pasuje. Każdego coś...

Katarzyna Miller - psychoterapeutka

"Każdy ma swoje problemy z kobietami, każda ma swoje problemy z mężczyznami. Każdy ma coś na sumieniu, każda o czymś marzy. Każdemu czegoś mało, każdej coś nie pasuje. Każdego coś podnieca, każdą coś zawstydza. Każdy do czegoś się nie przyzna, każda chciałaby to usłyszeć. Każdy powinien przeczytać tę książkę, a każda po jej lekturze pewnie powie: "Widzisz? A nie mówiłam ci?!".
No cóż... to przecież świetna, mądra, dowcipna, napisana przez mądrych, doświadczonych ludzi książka o seksie. Jakżesz ja miałbym ją lepiej zareklamować? Po prostu nie da się!".

Maciej Stuhr - aktor, satyryk

"Przeczytałam szybko i z dużą radością, bo idee Pałagina są mi bardzo bliskie. Nareszcie książka, w której nie o technice, nie o moralności, nie o konieczności, ale o energii seksualnej, która łączy to, co cielesne, psychiczne i emocjonalne i w którą należy się wsłuchać, aby było nam ze sobą dobrze. Nie ma dobrych rad, jest własna świadomość. Nie ma patologii, są możliwości. Pałagin rozbija mity i fałszywe przekonania dotyczące życia seksualnego, a przypomina prawdy i zasady, które w naszej kulturze zostały zapomniane, na nasze nieszczęście."

dr Joanna Heidtman - psycholog, socjolog

Otrzymaliśmy ze wszech miar pomocną, odważną, inspirującą i pobudzającą do dyskusji książkę o tym, o czym ciągle nie potrafimy mówić i z czym sobie od wieków nie radzimy. Obowiązkowa lektura dla wszystkich!

ze wstępu Wojciecha Eichelbergera

novril92 | 2013-12-17

Książka to wywiad podczas, którego pewien terapeuta odpowiada na rozmaite pytania dotyczące życia seksualnego. Odpowiedzi urozmaicone są opowieściami o doświadczeniach z klientami, którzy szukali pomocy oraz własnymi przemyśleniami. Temat ważny potraktowany z humorem.
Książka trafiła w moje ręce na wyprzedaży druków zbędnych w pewnej bibliotece. Mimo iż z seksem większych problemów nie mam kupiłem ją i przeczytałem. Bardzo wciągająca. Czasami się śmiałem, czasami łapałem za głowę. Książka uzmysłowiła mi też dlaczego dogaduję się tak dobrze ze swoją dziewczyną :)

Natalia | 2016-05-23

Rewelacja, czyta się świetnie. Wartościowe wiadomości, autor ( poznałam osobiście) przemawia tak, by każdy zrozumiał. Polecam!!!

Andrzej | 2016-10-03
wanilina | 2016-07-01