Cicha inwazja

Tłumaczenie: Cezary Frąc, Radosław Zubek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Trylogia Overland". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Wooden spaceships
837082661X
Cicha, inwazja
dona

Toller Maraquine, bohater kosmicznej przeprowadzki, zostaje dowódcą obrony Overlandu przed inwazją zdegenerowanych mieszaców Królestwa Landu. Wygrywa, ale to zwycięstwo przynosi mu osobistą klęskę. Zdesperowany wyrusza z przyjaciółmi na poszukiwania Farlandu, planety z wizji jednego z uczestników wyprawy. Ekspedycja kończy się powodzeniem, lecz odkrycie nieznanego świata przynosi tylko walkę i smierć.

Mamerkus | 2016-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2016

Oj, było to jeszcze słabsze niż "Kosmiczna przeprowadzka". Niedorzeczna fabuła, główny bohater, który okazuje się być zupełnie inną osobą, aniżeli w pierwszej części, jeszcze bardziej niesympatyczni pozostali bohaterowie, kuriozalny świat przedstawiony. To było strasznie złe.

Hedonistas | 2016-09-13
Na półkach: S-F, Przeczytane