Sztylet umysłu

Okładka książki Sztylet umysłu
Bob Shaw Wydawnictwo: Solaris Seria: Galaktyka Gutenberga fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Galaktyka Gutenberga
Dagger of the Mind (1979)
Solaris
2019-01-01
2019-01-01
Data 1. wydania:
1981-01-01
Tomasz Walenciak
telepatia teleportacja przybysz z kosmosu Obcy
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Kaczor Donald, nr 12 (1001) / 2019 Carl Barks, Miguel Fernandez Martinez, Carlo Gentina, José Antonio González, Henk Hopman, Kari Korhonen, Les Lilley, Paul Murry, Stefan Printz-Påhlson, Redakcja magazynu Kaczor Donald, Francisco Rodriguez Peinado, Henk Roede, Jaakko Seppälä, Bob Shaw, Peter Snejbjerg
Ocena 5,0
Kaczor Donald,... Carl Barks, Miguel ...
Okładka książki Drugie lądowanie Władlen Bachnow, Dymitr Bilenkin, Ben Bova, Ray Bradbury, Fredric Brown, Kir Bułyczow, Thomas M. Disch, Randall Garrett, Ron Goulart, Harry Harrison, Robert A. Heinlein, Shinichi Hoshi, Langdon Jones, Morio Kita, Cyril M. Kornbluth, Tuli Kupferberg, Raphael A. Lafferty, Keith Laumer, C. C. MacApp, Dean McLaughlin, William F. Nolan, Rick Norwood, Frederik Pohl, Mack Reynolds, Bob Shaw, Robert Sheckley, Henry Slesar, Władimir Szczerbakow, Ilja Warszawski, Jack Williamson
Ocena 7,8
Drugie lądowanie Władlen Bachnow, Dy...