Zazdrość

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga Wiatr Nadziei". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Sjalusi
978-83-7558-735-7
Elena

Elise przyjmuje oświadczyny Emanuela w chwili całkowitego załamania: jest w ciąży, brakuje jej pieniędzy na utrzymanie rodziny. Ale czy kieruje się tylko rozsądkiem? Jej najbliżsi cieszą się z tego, zwłaszcza gdy dowiadują się o przeprowadzce do domu nad rzeką, inni reagują niedowierzaniem. Rodzice Emanuela są zdruzgotani, że ich jedyny syn zamierza poślubić ubogą robotnicę. Karoline i Anna szaleją z zazdrości, ale najbardziej ta wiadomość rani Agnes, która wiązała z Emanuelem poważne plany. Grozi Elise, że jeszcze tego pożałuje.

Kamila Bednorz | 2016-03-02
Justyna | 2016-02-09