Aenir

Tłumaczenie: Bartłomiej Ulatowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Siódma Wieża". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Aenir
Nix, Siódma Wieża
kosmateczka

Inne wydania

Świat duchowy zwany Aenirem nie jest przyjaznym miejscem. Tu każdy nieostrożny krok może sprowadzić na wędrowca straszliwe niebezpieczeństwo. Tal i Milla przemierzają tę dziwną krainę, gdzie drzewa chodzą, a zwykła trawa może okazać się groźnym drapieżnikiem. Szukają Kodeksu, magicznego kryształu, w którym zawarta jest wiedza o ich własnym świecie. Muszą pokonać wielu przeciwników: od istoty zaklętej w jezioro po rój jadowitych orszeni i upiora o imieniu Hazror. Poszukując Kodeksu, narażają się na niebezpieczeństwa, jakie nie przyśniłyby im się w najgorszych snach.

MONIA | 2015-01-18

Garth Nix to naprawdę bardzo dobry pisarz.

martyska__ | 2013-06-24

To trzecia część tej serii. Póki co nie ukazały się na razie kolejne części, historię ostatniego tomu zakończono poniekąd zapowiedzią kolejnych.

Ielenia | 2016-12-21
Przeczytana: 20 grudnia 2016